Wybierz region

Wybierz miasto

  Riverboat Ramblers

  Wioska Żeglarska Mikołajki
  Mikołajki, ul. Kowalska/3, +48 66 844 20 42

  Piątek, 1 maja

  • Brak informacji o cenie

  Riverboat Ramblers

  Riverboat Ramblers - to zespół, który pojawił się w Europie w latach 90-tych. Pierwszy koncert w Polsce miał miejsce w 1991 r. we Wrocławiu, w znanym klubie jazzowym "Rura".
  Zespół założył w 1980 r. znany puzonista "Boba" Bukariew. Do września 1998 r. wszyscy muzycy pochodzili z byłego Związku Radzieckiego, obecnie zespółgra w składzie międzynarodowym. Przez ostatnie jedenaście lat "RR" koncertował w wielu krajach Europy i uczestniczył w licznych festiwalach jazzowych.
  W 1997r. na światowym konkursie jazzowym Le Havre (Francja) zespół zajął 3 miejsce i zdobył Grand Prix publiczności.
  Trzon repertuaru orkiestry stanowią wielkie standardy muzyki swingowej. Zespół gra również dixiland, jazz nowoorleański. utwory w stylu spiritual, bossa nova oraz własne wersje przebojów muzyki rozrywkowej oraz nowość w repertuarze: muzyka latynoamerykańska i wielkie przeboje muzyki rosyjskiej

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.