XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013 już w najbliższą sobotę, 13 lipca w Mrągowie. Jednym z kabaretów, który rozśmieszą mrągowską publiczność będzie Kabaret Pod Wyrwigroszem. Zobacz najśmieszniejsze skecze artystów [YOUTUBE]!

XV Mazurska Noc Kabaretowa 2013 - Kabaret Pod Wyrwigroszem


Kabaret Pod Wyrwigroszem tworzą: Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Andrzej Kozłowski oraz Maurycy Polaski. Formacja powstała w październiku 1990 roku z inicjatywy Łukasza Rybarskiego i Maurycego Polaskiego. Jednak prawdziwą popularność Kabaret Pod Wyrwigroszem zyskał w XXI wieku. Wówczas pojawiły się takie hitowe skecze jak np. "Jozin z Bazin", "Mundial 2022", "Marian", seria skeczów "Między Bugiem a prawdą" czy parodia utworu "Ona tańczy dla mnie". A już w sobotę, 13 lipca, Kabaret Pod Wyrwigroszem pojawi się w Mrągowie podczas XV Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Tymczasem, jako przedsmak tego występu, prezentujemy nagrania z największych hitów formacji!
Zobacz też: Lista osób zaginionych - Warmia i Mazury

Zobacz też: Piłkarze Stomilu Olsztyn na obozie przygotowawczym do sezonu [Zdjęcia]

Zobacz też: Olsztyńskie Noce Bluesowe: Sławek Wierzcholski i Nocny Big-Band na scenie [Zdjęcia]

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jędrek (gość) (nik)

W 100% się zgadzam, ale w szczególności dotyczy części III i IV. Kałamaga z kabaretu Łowcy B gadał jak naćpany seksoholik. Tragedia!