Wyglądają jak z bajki! Rosyjska artystka zamienia gwiazdy w rysunkowe postacie [ZDJĘCIA] Wyglądają jak z bajki! Rosyjska artystka zamienia gwiazdy w rysunkowe postacie [ZDJĘCIA]

Wyglądają jak z bajki! Rosyjska artystka zamienia gwiazdy w rysunkowe postacie [ZDJĘCIA] (© screen YouTube/LeraKiryakova)

Lera Kiryakova to rosyjska artystka, która specjalizuje się w rysowaniu portretów. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy całą masę rysunkowych postaci, przede wszystkim gwiazd: piosenkarzy, aktorów i celebrytów. Każda z narysowanych przez nią osób jest niezwykle podobna do realnej postaci. Charakterystyczną cechą rysunków Rosjanki są duże oczy przypominające oczy lalek i w takiej konwencji utrzymana jest jej cała twórczość.


Kolejne zdjęcie na następnej stronie.

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!