Facebook od jakiegoś czasu udostępnia możliwość przesyłania szyfrowanych wiadomości, które automatycznie skasują się po kilku sekundach od odczytania. Jak to zrobić?

Aby uruchomić tajną rozmowę na Messengerze, po pierwsze należy pamiętać, że trzeba to zrobić z komórki. Dalsza procedura jest prosta. Na Androidzie wybierze profil osoby, której chcesz wysłać taką wiadomość, a następnie kliknij znak "i" w kółku w prawym górnym rogu. Stamtąd wybierz "tajna konwersacja", by przejść do nowego okna. Klikając na ikonkę zegara, możesz wybrać, po jakim czasie od odczytania wiadomość ulegnie samozniszczeniu.

Na iOS wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu w ikonę rozpoczęcia wiadomości, następnie - również w prawym górnym rogu - w "tajna" i wybrać odbiorcę.

Tajne wiadomości te będą widoczne tylko dla uczestników rozmowy i nikt nie będzie miał możliwości ich przechwycenia, nawet jeśli nie korzystamy z opcji czasowego znikania wiadomości. Poprzez tajne rozmowy można również - podobnie jak w snapchacie - wysyłać zdjęcia czy filmiki, które również znikną po czasie. Pamiętajcie tylko, że każdy ma możliwość wykonania zrzutu ekranu wiadomości, którą wysłaliście!


Zobaczcie też: Polski James Bond. „Bradl” walczył z nazistami


Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Trevorphilips (gość)

Debili z nas robią!!, przecież specjalnie taka funkcje wypuścili,aby śledzić zamachowców itp... takie wiadomości oni beda przechwytywać...

benk (gość)

Ooo!! To fotka Prezydenta Doktora"z klapą MB",ps " Motorówka "lub też "Bolek-" już nie wystarcza??;)