(© mat. prasowe)

Już w najbliższą sobotę, 1 lipca, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy powtórkę szóstego odcinka nowej edycji teleturnieju „Postaw na milion”. Tym razem do walki o duże pieniądze staną dwie pary: Faustyna Szczypczyk i Justyna Mikołajczyk z Krakowa oraz Paulina Kozioł i Janusz Bajdel z Wrocławia. Komu uda się wygrać 50 tys. złotych?

Faustyna i Justyna są przyjaciółkami, chociaż kiedy poznały się w liceum, nic nie wskazywało na to, że ta relacja przetrwa. Obie pochodzą z Krakowa i mają po 20 lat. Justyna studiuje biotechnologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnym czasie gotuje, szczególnie interesuje się cukiernictwem. Faustyna studiuje infobrokerstwo, zarządzanie dokumentacją i archiwistykę na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Zobacz też: Oni postawią na milion [5 odcinek, Patronat NaM]

Z kolei Paulina i Janusz są parą. Poznali się na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie studiowali prawo. 25-letnia Paulina kończy drugi kierunek studiów – stosunki międzynarodowe. Janusz ma 26 lat, z zawodu jest analitykiem i administratorem funduszy. Interesują się kuchnią, uwielbiają grać razem na konsoli i marzą o wspólnej podróży na Kubę. Może dzięki wygranej w programie uda im się zdobyć pieniądze na wyjazd?


© mat. prasowe„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W „Postaw na milion” dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy.

Zobaczcie zapowiedź programu:Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ina (gość)

Jak mozna byc takim pustakiem i zabierac sie do gry w telewizji kiedy nie ma sie pojecia na zaden temat wstyd!! i te dziewczyny studiuja ????????? zenada