Projekt Plaża ponownie zagości w Olsztynie Projekt Plaża ponownie zagości w Olsztynie

Projekt Plaża ponownie zagości w Olsztynie (© Pixabay.com)

TVN rusza z kampanią promocyjną letniego programu. Olsztyn będzie jednym z sześciu miast, do których zawita "Projekt Plaża".

10. odsłona projektu nie obędzie się bez imprezy w Olsztynie. Wakacyjna podróż ekipy TVN ponownie zakończy się w malowniczej scenerii jeziora Ukiel.

- Na aktywnych w miasteczku będą czekać liczne wyzwania sportowe takie jak zajęcia fitness, szaleństwa zumba w rytmie gorącej muzyki, przejażdżki na bananie i ścianka wspinaczkowa - piszą na swojej stronie organizatorzy wydarzenia. - Dla dzieci w miasteczku stworzona będzie specjalna strefa Kids Club z placem zabaw, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić czas z animatorem oraz powalczyć o ciekawe nagrody w licznych konkursach.

"Projekt Plaża" co roku odwiedza kurorty, by bawić i uprzyjemniać wypoczynek wczasowiczom. W każdej miejscowości powstaje miasteczko podzielone na strefy, w których można aktywnie spędzić czas albo zrelaksować się i odpocząć po dobrej zabawie.

Wiadomości Olsztyn, Wydarzenia Olsztyn

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!