Pogranicznik Kamil Wojciechowski został mistrzem Polski [ZDJĘCIA]

Robert Orzechowski
Kamil Wojciechowski został mistrzem Polski
Kamil Wojciechowski został mistrzem Polski wm.strazgraniczna.pl
We Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Funkcjonariusz Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, Kamil Wojciechowski, stanął na najwyższym stopniu podium, wygrywając zawody.

W rywalizacji uczestniczyło ponad 150 zawodników reprezentujących różne służby mundurowe m.in. Policję, Straż Pożarną, Wojsko Polskie. Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej reprezentował kpr. SG Kamil Wojciechowski – funkcjonariusz z Placówki SG w Dubeninkach. Nasz zawodnik z wynikiem 185 kg zajął I miejsce i tym samym po raz drugi, zdobył tytuł Mistrza Polski w kategorii do 82.5 kg.

źródło: wm.strazgraniczna.pl