Wybory Miss BUM BUM, bo tak nazywała się impreza, inspirowane są podobnym wydarzeniem, które co roku odbywa się w Brazylii. W Polsce aktualnie trwają konkursy eliminacyjne, a jede z nich 23 czerwca odbył się w Warszawie, gdzie swoje wdzięki zaprezentowało 10 pań. Zobaczcie naszą fotorelację i sprawdźcie, które kandydatki przeszły do wielkiego finału, który odbędzie się 28 lipca w Mielnie na plaży. Kliknij w zdjęcie, aby przejść do galerii.


Hallo

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

olek (gość)

wszystkie dziewczyny z którymi byłem w związku...a miały tatuaże(obfite) okazały się zajefajne w łóżku...ale niestety na dłuższa mete to zwykłe szma..y.... mozna sie na nie zlać opluć itp...jedną na zakończenie związku zerżnąłem z kumplem na 2 baty....nic jej to nie przeszkadzało.....