Darmowa Ms Pacman to część akcji Google z okazji Pirma Aprilis. Internetowy gigant uruchomił możliwość gry na swoich mapach. Możemy wybrać dowolny fragment świata i potraktować go jak planszę.

Internetowa rozgrywka nie różni się wiele od tej tradycyjnej. Podobnie jak w klasycznym Pacmanie i ms Pacman, należy zbierać punkty, unikać konfrontacji z goniącymi nas duchami i wyczyścić całą mapę z białych punktów. Po zebraniu kompletu punktów plansza zeruje się i gramy od nowa. Jako podstawa do rozgrywki posłużyć nam mogą dowolne, znajdujące się na mapach Google ulice. Im bardziej skomplikowany będzie ich układ, tym ciekawsza staje się rozrywka.


Ms Pacman w Google Maps będzie dostępna do 4 kwietnia. Nie jest to pierwszy raz, gdy amerykańska firma postanowiła w kreatywny sposób uczcić prima aprilis. Żarty tego typu pojawiają się w produktach Google od 2000 roku.


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!