Producenci popularnego serialu "Gra o tron" w końcu opublikowali pierwszy zwiastun siódmej serii. Trailer został zamieszczony w serwisie YouTube i ma już ponad 6 milionów wyświetleń.

Klip trwa półtorej minuty i pokazane są w nim trzy kluczowe postacie: Daenerys Targaryen, Jon Snow i Cersei Lannister, pomiędzy którymi prawdopodobnie rozegra się ostateczna walka o Żelazny Tron. Zwiastun utrzymany jest w mrocznym i tajemniczym klimacie, a wrażenie potęguje to, że przez cały zwiastun z ust bohaterów nie pada ani jedno słowo. Przejmująca i pełna pytań jest też końcówka trailera.

Sami zobaczcie, jak wygląda zapowiedź 7. sezonu "Gry o tron":


Fani serialu mogli wcześniej zobaczyć już oficjalny teaser oraz plakat. Premiera najnowszej części serii zaplanowana jest na 16 lipca. "Grę o tron" będzie można tradycyjnie oglądać w HBO.


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!